کسب درآمد بیت کوینی از خانه آیا شدنیست؟


نبض یک وبسایت و استارت آپ با سابقه چندین ساله می باشد که با تمرکز بر دنیای نوین ارز های دیجیتال امکان درآمدزایی از طریق سرمایه گذاری بر روی ماینینگ کریپتو کارنسی (استخراج ابری ارز های دیجیتال) و یا حتی درآمدزایی بدون سرمایه گذاری با معرفی سرمایه گذاران جدید را برای همراهان خود فراهم می سازد.

اگر شما هم به فکر درآمد بیشتر و آینده ای بهتر هستید این صفحه را مطالعه کنید و به خانواده بزرگ کاربران ارز های دیجیتال که روز به روز در حال افزایش و رشد می باشد بپیوندید و آینده ای بهتر برای خود و اطرافیانتان رقم بزنید.

در این صفحه به ساده ترین شکل ممکن روش استفاده از خدمات نبض و رسیدن به درآمد از طریق سایت شرح داده شده است.


روش ۱ - آیا خود سرمایه گذار هستید؟


اگر قصد ورود به یک دنیای پرسود، پر رونق، بدون دقدقه های ضرر مالی مثل بورس یا کاهش ارزش پول، جدید و در حال رشد پی در پی را جهت سرمایه گذاری دارید می توانید با خرید پکیج های کلود ماینینگ ارزهای دیجیتال (استخراج ابری) براحتی درآمد بسیار خوبی داشته باشید. و روزانه درآمد خود را به بیت کوین دریافت کنید.

در اکثر پکیج های ارائه شده، شما طی ۲ الی ۳ ماه به سوددهی می رسید و در مدت زمان باقی مانده قرارداد، تقریبا تمام درآمد دریافتی، سود شما می‌باشد.

شما می توانید با سرمایه گذاری به هر میزان دلخواه این سیستم را امتحان کنید و به جمع هزاران کاربر ما بپیوندید و از اولین افرادی باشید که این تکنولوژی به سرعت در حال گسترش را امتحان می کنند.

مشاهده پکیج ها


روش ۲ - آیا سرمایه گذارانی را می شناسید؟


اگر خود امکان سرمایه گذاری ندارید اما سرمایه گذارانی را می شناسید که مشتاق به استفاده از این سیستم می باشند، می توانید با معرفی آنها به درآمد بسیار خوبی برسید و ۴.۵ درصد کمیسیون آنی پس از خرید آنها در حساب خود دریافت کنید.

جهت دعوت کاربر جدید به سایت به عنوان زیر مجموعه خود، پس از ثبت نام می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

معرفی دوستان


روش ۳ - آیا بازاریاب هستید؟


د‌ر صورتی که افراد زیادی را جهت معرفی به سایت می شناسید و حداقل ۲ نفر را به سایت معرفی کرده باشید که از پکیج ها خریداری کرده باشند، می توانید به عنوان‌ بازاریاب فعالیت کنید.

از مزایای فعالیت به عنوان بازاریاب، اختصاص حساب کاربری جداگانه و پنل مختص بازاریابی می باشد.

در این پنل، بازاریاب علاوه بر توانایی دعوت کاربر جدید و مدیریت زیر مجموعه های خود به صورت حرفه ای تر، امکان ایجاد کد های تخفیف مختلف جهت تبلیغات برای بازاریابی مختص به خود را نیز دارد.مقدار مجاز این تخفیف و همچنین درصد کمیسیون دریافتی در پنل بازاریابی با توجه به فعالیت بازاریاب افزایش پیدا می کند.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به عنوان بازاریاب به لینک زیر مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر


روش ۴ - در سایت موجودی دارید؟


در نبض شما می توانید، تنها با نگه داشتن موجودی داخل والت خود سود ماهیانه دریافت کنید.

در حال حاضر ۰.۷ درصد سود، بابت میانگین موجودی بیت کوینی کاربران در سایت، بصورت ماهانه مجاسبه و واریز می گردد.

که این مقدار در سال چیزی حدود ۸.۴ درصد می شود.

اطلاعات بیشتر