بزرگترین قرعه کشی نبض ، ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۱


شاید شما برنده ۱ اتریوم و یا دیگر جوایز نفیس ما باشید!💥💥💥💥💥💥💥

از آنجا که مفتخر بوده ایم ششمین سال خدمت رسانی به کاربران گران قدر خود را پشت سر بگذاریم بدین وسیله از شما جهت شرکت در قرعه کشی بزرگ نبض، به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس این برند، با جوایز نفیس، شامل جمعا ۵ اتریوم، ۰.۵ بیت کوین، اپل واچ و قراردادهای استخراج ابری، دعوت می نماییم.نحوه شرکت در قرعه کشی:

تمامی کاربران که حداقل ۱ نفر را به وبسایت معرفی نموده باشند که از قراردادهای ابری در سایت خرید کرده باشد، در قرعه کشی شرکت داده می شوند.
نحوه محاسبه امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی برای افرادی که از فروردین ۱۴۰۱ تا روز قرعه کشی از وبسایت خرید می کنند بابت هر ۱۰۰ دلار خرید، ۱ شانس می باشد.
در صورتی که شما زیر مجموعه ای داشته باشید که از سایت خرید کرده باشد نیز، علاوه بر شرکت داده شدن ایشان در قرعه کشی، شما نیز بابت هر ۲۵۰ دلار خرید آنها، ۱ شانس بیشتر کسب خواهید کرد،
در صورتی که قبل از فروردین ۱۴۰۱ از سایت خرید کرده باشید، ۱ امتیاز بابت هر ۵۰۰ دلار خرید خود و همچنین در صورتی که زیر مجموعه شما قبل از فروردین ۱۴۰۱ از سایت خرید کرده باشد، ۱ امتیاز بابت هر ۵۰۰ دلار خرید آنها، خواهید داشت.

جوایز قرعه کشی،
۵ جایزه ۱ اتریومی برای ۵ نفر
۱۰ جایزه ۰.۰۵ بیت کوینی برای ۱۰ نفر
۱۰ قرارداد ۵۵ تراهشی ۶ ماهه بیت کوین برای ۱۰ نفر
بعلاوه ۱۰ اپل واچ سری ۷ برای ۱۰ نفر (مجموعا ۳۵ برنده خوش شانس) خواهد بود.با توجه به درخواست زیاد کاربران مبنی بر تمدید تاریخ قرعه کشی، برای بار آخر قرعه کشی تا روز ۱۴ تیر تمدید شد. این تاریخ قطعی می باشد و به هیچ عنوان امکان تمدید مجدد وجود نخواهد داشت.

زمان نهایی جدید و غیر قابل تمدید قرعه کشی:
۱۴ تیر ۱۴۰۱، ساعت ۱۰ شب.

💥💥💥💥💥💥💥

مشاهده قراردادهای موجود